Flatcast FCP Temaya Dj İsmi veya Başka Bir Gif Ekleme

Flatcast fcp temaya dj ismi veya başka bir gif ekleme

Flatcast fcp radyolara hareketli dj ismi eklemek için gerekli işlemleri resimlerle anlatmaya çalışacağım umarım faydalı bir anlatım olur.

İlk olarak ekleyeceğimiz gif uzantılı resmi bir resim yükleme sitesine (postimages.org, hizliresim.com, directupload.net, v.b gibi) yükleyerek URL’sini alıyoruz. Resmimizi yükledikten sonra verilen gif resmimizin linkini kopyalıyoruz.

Ben genelde resimlerin URL’sini hizliresim.com sitesinden alıyorum, bu konundada postimages.org sitesini kullanarak anlatacağım.

Temama eklemek istediğim gifi resim yükleme sitesine yükledim ve urlsini kopyaladım.

URL’yi kopyaladıktan sonra yayın almış olduğumuz sayfaya gelerek Preset Selection kutusunun altında bulunan Design Tool kısmına geçiyoruz.

Temamızın Design Tool kısmına geçiş yaptıktan sonra, tema üzerinde herhan gibi bir kısma mausun sağ tuşuna tıklıyoruz çıkan seçeneklerden Insert > Picture seçiyoruz.

Resim yüklememiz için, bir kare çıkacak çıkan karenin üzerine sağ tıklayarak Picture > Change URL Source seçeneğine tıklıyoruz.

Şimdi açılan link alanına eklemek istediğimiz resmin URL’sini yapıştırırak klavyemizden enter tuşuna basıyoruz.

Evet resim yükleme işlemimiz bu kadar. Resmi eklemek istediğiniz alana göre genişlik ve yükseklik değerlerini karenin etrafındaki yeşil çizgi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top